Оцінка одеських правоохоронців різко знизилась

47839Середньозважена оцінка одеситами діяльності міських правоохоронних служб різко знизилась після червневих 3,46 балів і нині становить 2,59 бали – такі дані соціологічного дослідження «Одеський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Слайд11Жителям Одеси пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Як з’ясувалось, «п’ятірки» поставили 4,4% опитаних одеситів, а «четвірки» – 20,2 %. На думку чверті (20,3%) мешканців Одеси, робота правоохоронців заслуговує на «трійку». Інша частина респондентів поставили «двійки» (20,6% ) та «одиниці» (23,3%). 7,2% опитаних не визначились із відповіддю.

Слайд12Червневий результат (3,46 бали) був рекордним для правоохоронців Одеси. Після цього цей показник різко знизився до серпневого рівня (2,59 бали).

Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.