Оцінка одеських правоохоронців рекордно зросла

Ukraine-police-uniform-4Середньозважена оцінка одеситами діяльності міських правоохоронних служб підвищилась до рекордних 3,46 балів – такі дані соціологічного дослідження «Одеський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Жителям Одеси пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд12 З’ясувалось, що «п’ятірки» поставили 23,3% опитаних одеситів, а «четвірки» – 27,8 %. На думку 20,3% мешканців Одеси, правоохоронці заслуговують на «трійку». Інша частина респондентів поставили «двійки» (12,4% ) та «одиниці» (9,5%). 6,7% опитаних не визначились із відповіддю.

Червневий результат (3,46 бали) став рекордним для правоохоронців Одеси. Йому передувало поступове підвищення середньозваженої оцінки, що розпочалось 4 місяці назад зі значення у 2,13 балів у лютому.

Слайд13На думку політолога Дмитра Гаврилюка, зростання оцінки роботи правовоохоронних органів стало закономірним наслідком публічної демонстрації професіоналізму останніх. Наприклад, лише на початку червня було два гучних інформаційних приводи, у яких поліція виглядала більш ніж позитивно. Мова йде про затримання кримінального авторитета громадянина Грузії Міндію та ефективна реакція на протести непопулярного в Одессі “Парвого сектору” навколо концерту Ірини Білик.

Дослідження відбувалось з 10 по 11 червня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.