Оцінка мера Києва знову знизилась

32679 Середня оцінка киянами діяльності міського голови Віталія Кличка знизилась до 2,82 балів – такі результати дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у січні 2017 року.

Мешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

mer kieСічнева позначка (2,82 бали) не змінила негативної динаміки, що розпочалась із листопада (на рівні 3,03 бали).

«П’ятірки» меру поставили 7,8% мешканців Києва, а «четвірки» – 22,6%. Майже третина киян (29,4%) оцінили діяльність міського голови на «трійку». «Двійки» за роботу Кличка поставили 17,8% респондентів. На думку 18,7% киян, діяльність мера заслуговує «одиниці». Не визначились із власними оцінками 3,5%.

merk kievДослідження відбувалось 28-29 січня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.