Оцінка львівських правоохоронців спала

640x427Середньозважена оцінка львів’янами міських правоохоронних служб різко знизилась до 2,84 балів – такі дані дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому  2017 року.

Жителям Львова пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

lv pravЗ’ясувалось, що «п’ятірки» поставили 10,2% опитаних львів’ян, а «четвірки» – 22,4 %. На думку майже чверті мешканців Львова (22,8%), правоохоронці заслуговують на «трійку». Натомість 21,2% респондентів поставили «двійки», а 18,2% – «одиниці». 5,3% опитаних не визначились із відповіддю.

lv prav grПольова фаза дослідження проходила 7-8 лютого у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

 Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

.

Комментарии закрыты.