Оцінка київських правоохоронців падає

поліція 2

Середньозважена оцінка київської поліції у жовтні становила рекордно низькі 2,21 бали — результати щомісячного соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

У квітні ця оцінка була максимально високою – 3,21 бал. Протягом травня (2,91 бали) – вересня (2,86 бали) середньозважена оцінка не дотягувала до 3 балів. І у жовтні різко впала до 2,21 бала.

Слайд13

Кияни оцінювали роботу правоохоронних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна. В результаті, київська поліція у жовтні має більше негативних, ніж позитивних оцінок. Так, майже третина киян (31,3%) вважають, що правоохоронці працюють на «одиницю». На думку 27,6% жителів міста столичні поліцейські працюють на «двійку». «Трійки» поставили 26,6% опитаних. 10,2% киян переконані, що правоохоронці Києва працюють «добре». І лише 1,8% респондентів поставили 5 балів столичним поліцейським.

Слайд12

Польова фаза дослідження відбувалась 19 та 20 жовтня в рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1745 респондентів. Кияни  оцінювали роботу правоохоронних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна.  Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.