Оцінка київських правоохоронців знову знизилась

novaya_policiya_shiritsya_po_straneСередньозважена оцінка киянами міських правоохоронних служб зменшилась до 2,41 балів – такі дані дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 року.

Жителям Києва пропонувалось оцінити діяльність міських правоохоронних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

pr kЗ’ясувалось, що «п’ятірки» поставили 2,3% опитаних киян, а «четвірки» – 15,8%. Частка мешканців Києва (25,0%) вважає, що діяльність правоохоронців заслуговує на «трійку». 20,2% респондентів поставили «двійки», а 26,5% – «одиниці». 10,3% опитаних не визначились із відповіддю.

Цей результат продовжив динаміку попереднього місяця (2,79 бали).

pr gr kДослідження відбувалось з 25 по 26 лютого у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

 Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

.

Комментарии закрыты.