Оцінка київських комунальників знизилась

two_column_SxPgCmlvСередньозважена оцінка киянами міських комунальних служб знизилась до позначки 2,51 бали – такі дані соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Мешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність міських комунальних служб за п’ятибальною шкалою,  в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

kiev 06 kom «П’ятірки» комунальникам поставили 5% опитаних киян, а «четвірки» – 17,5%. Понад чверть (26,9%) жителів Києва оцінила роботу комунальних служб на «трійку». «Двійки» та «одиниці» поставили 22,7% та 26,7% респондентів відповідно. 1,3% киян не визначились із власними оцінками.

Початок підвищення оцінки роботи комунальних служб Києва припав на лютий (2,20 бали). Травнева позначка (2,64 бали) повторила рекордний результат жовтня (2,63 бали). А от у червні середньозважена оцінка знизилась (2,51 бали).

kiev 06 kom grЯк стверджує політичний аналітик «Active Group» Дмитро Гаврилюк, перевага незадовільних оцінок та зниження середньозваженої оцінки комунальних служб міста Києва є закономірною тенденцією. Негативна реакція на роботу комунальників пов’язана, в першу чергу, із досить системними технічними збоями у їх діяльності, асинхронністю відновлювальних робіт та їх низькою ефективністю. Разом із тим, оцінка комунальних служб у майбутньому може бути скоріше позитивною, ніж негативною. Серед основних чинників цього, крім збільшення дотацій, що сприятиме підвищенню якості роботи, може бути публічна звітність про роботу та освоєння бюджетних коштів, а також підвищення оперативності реагування на скарги та рекомендації киян щодо їх роботи.

Дослідження відбувалось з 3 по 4 червня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.