Оцінка киянами діяльності свого мера знову зросла

1516591Середньозважена оцінка киянами роботи міського голови Віталія Кличка знову збільшилась і нині становить 2,97 бали, що на 0,68 більше від лютневого (2,28 балів) показника – такі результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Мешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд6«П’ятірки» поставили 9,9% киян, а «четвірки» – 24,6%. Найбільша частка містян (28,6%) оцінила діяльність міського голови на «трійку». «Двійки» за свою роботу Віталій Кличко отримав від 19,3% респондентів. На думку 14,2% опитаних киян, мер заслуговує «одиниці». Не визначились із власними оцінками 3,5%.

Таким чином оцінка роботи мера Києва продовжує зростати. Серпнева позначка (2,97  бали) не змінила динаміку, що бере свій початок у лютому (на рівні 2,28 балів) та демонструє поступовий ріст середньозваженої оцінки впродовж останніх шести місяців.

Слайд5Дослідження відбувалось з 19 по 20 серпня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.