Оцінка киянами діяльності Віталія Кличка знову зросла

d4KgaY97

Середньозважена оцінка киянами роботи міського голови Віталія Кличка знову зросла і сягнула 2,67 балів – такі результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

Мешканцям Києва пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

mer 04 kievУ квітні «п’ятірки» меру поставили 4,2% киян, а «четвірки» – 21,4%. Частка містян (29,4%) оцінила діяльність міського голови на «трійку». «Двійки» за роботу Віталія Кличка поставили 24,3% респондентів. На думку 18,9% киян, мер заслуговує «одиниці». Не визначились із власними оцінками 1,8%.

Квітнева позначка (2,67 бали) не змінила динаміку, що розпочалась із лютого (на рівні 2,28 бали).

mer gr 04 kievДослідження відбувалось з 29 по 30 квітня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.