Оцінка діяльності одеських правоохоронців збільшилася

Мешканці міста Одеса оцінюють роботу правоохоронних органів на чотири бали. Це демонструють результати соціологічного опитування, проведеного з 4 по 12 грудня Центром досліджень та комунікації ACTIVE GROUP.

Одесити оцінювали роботу працівників поліції за п’ятибальною шкалою, де «один» — мінімальна оцінка, а «П’ять» — максимальна.

«П’ять» балів правоохоронцям поставили 11,5% опитаних. В жовтні цей показник становив 4,5%.

«Чотири» вони отримали від 31,4% громадян. Це на 3,9% нижче жовтневого показника.

На «трійку» робітників Національної поліції оцінили 25% опитаних.

«Двійки» та «одиниці» їм поставили 16% та 15,4% відповідно.

Порівнюючи ці показники із жовтневим опитуванням, зазначимо, що тоді «п’ять» полісмени отримали лише від 4,5% одеситів. Водночас «чотири» вони отримали від 27,5% громадян. «Трійку» їм поставили 10,9% респондентів.

Згідно жовтневого опитування, «двійки» та «одиниці» їм виставили 32,3% та 15,2% людей відповідно.

Також слід зазначити, що середньозважена оцінка правоохоронних органів Одеси становить 3,08 бали.

Дослідження відбувались в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1625 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії ACTIVE GROUP розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією ACTIVE GROUP з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.