Оцінка діяльності мера Одеси продовжує спадати

IMG_1892Середня оцінка одеситами роботи міського голови Геннадія Труханова спала з червневих 3,64 до серпневих 3,41 балів – такі дані соціологічного дослідження «Одеський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group».

Мешканцям Одеси пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Слайд5 Одеський мер отримав «п’ятірки» від 22,3% опитаних жителів, а «четвірки» – від 27%. Чверть містян (24,9%) оцінили діяльність міського голови на «трійку». «Двійку» Труханову поставили 9,1% респондентів. На думку 11,8% мешканців Одеси, діяльність мера заслуговує «одиниці». 4,9% респондентів не змогли оцінити діяльність міського голови.

Середньозважена оцінка мера Одеси поступово знижувалась впродовж літнього періоду. У червні було зафіксовано рекордний для Геннадія Труханова результат (3,64 бали), а у серпні ця позначка знизилась до 3,41 балів.

Слайд6Дослідження проводилось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.