Оцінка дніпровських комунальників знову зросла

156499Середньозважена оцінка дніпрянами роботи міських комунальних служб знову підвищилась і склала 2,54 бали – такі дані щомісячного дослідження «Дніпровський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017 року.

Мешканцям Дніпра пропонувалось оцінити діяльність міських комунальних служб за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

kom 04 dn«П’ятірки» поставили 2,5% опитаних мешканців Дніпра, а «четвірки» – 15,8%. Понад третина респондентів (37,5%) оцінила роботу комунальників на «трійки». «Двійки» та «одиниці» комунальним службам Дніпра поставили 20,0% та 22,8% відповідно. 1,5% дніпрян не визначились із оцінками.

Квітнева оцінка (2,54 бали) продовжила позитивну динаміку, що триває із січня (2,32 бали).

kom 04 gr dnДослідження відбувалось 22 по 23 квітня у рамках проекту «Дніпровськиий омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.