Оцінка Бориса Філатова падає

109004

Середньозважена оцінка міського голови Дніпра Бориса Філатова у жовтні становить 2,95 бали, тоді як у серпні цей показник дорівнював 3,08 бали – результати щомісячного соціологічного дослідження «Дніпровський Омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Слайд6

Зокрема у квітні середньозважена оцінка Філатова сягала рекордних 3,19 бали після чого у червні опустилась до 2,77 балів. Однак за літо оцінка встигла вирости до 3,08 балів (серпень). А станом на жовтень цей показник опустився до 2,95 балів.

Слайд5

Щодо оцінок міського голови за 5-ти бальною шкалою у жовтні, тільки 5,4% опитаних дали Філатову максимальну оцінку. 4 бали поставили 25,8% дніпрян. На думку більшості жителів міста (36,6%) міський очільник Дніпра заслуговує «трійки». 18,9% респондентів переконані, що Філатов заслуговує «двійки». Лише 11,3% опитаних поставили меру Дніпра «одиницю».

Слайд8

В той час, як у жовтні середньозважена оцінка Філатова впала до 2,95 бали, середньозважена оцінка місцевих обранців набирає обертів – з липня (2,34 бали) до жовтня (2,66 балів). Однак вона ще не досягла рівні з Дніпровським очільником.

Слайд7

Водночас, діяльність міської ради за 5-ти бальною шкалою дніпряни оцінили так. «Одиниці» поставили 12,2% жителів. Майже третина опитаних (30%) вважають, що міські депутати – «двієчники». На думку 36,1% міські обранці працюють на «трійку». 4 бали поставили 16% респондентів. Лише 2,9% дніпрян вважають, дніпровські депутати працюють на «відмінно».

Слайд10

Динаміка середньозваженої оцінки комунальників подібна з оцінкою міського очільника. Так, середньозважена оцінка комунальних служб Дніпра станом на жовтень становить 2,51 бал. В той час, як у червні цей показник дорівнював 2,32 балам. За період літа ця оцінка зросла до 2,66 балів у серпні. Однак після цього почала падати – 2,61 бал у вересні та 2,51 бал у жовтні.

А тепер детальніше про жовтневі оцінки. На думку 18,2% дніпрян комунальники працюють на «одиницю». 29,1% жителів міста переконані, що комунальні служби в ряду «двієчників». Більше третини опитаних (35,6%) поставили 3 бали за працю комунальників. На думку 14,3% комунальники працюють «добре». Лише 1,3% респондентів поставили максимальну оцінку.

Слайд11

Отже, порівнюючи середньозважені оцінки міської влади та комунальників у жовтні, найкраще дніпряни оцінюють діяльність міського голови (2,95 балів). Роботу міської ради жителі міста оцінюють на 2,66 бали. І на останньому місці комунальні служби – 2,51 бал.

Польова фаза дослідження відбувалась 15 та 16 жовтня в рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1695 респондентів. Дніпряни  оцінювали роботу міської влади та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна.  Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.