Одесити очікують революцію в Україні найближчим часом

Частина одеситів (22,3%) вважають, що революція в Україні може розпочатися в будь-який момент. Соціологічне опитування проходило з 4 по 12 грудня. Його проводив Центр досліджень та комунікації ACTIVE GROUP.

В рамках проекту «Одеський омнібус», мешканці Одеси обирали серед варіантів «мінімальна», «може, коли-небудь, не зараз», «може трапитись у найближчі місяці», а також «може в будь-який момент».

Так, перший варіант (мінімальна) обрали 23,7% одеситів. Другий – 22% громадян. В той же час, 18,2% респондентів вважають, що революція можлива, але не зараз. Категорію «у найближчі місяці» обрали 18,2% респондентів.

Також слід зазначити, що 13,8% людей не змогли відповісти на питання.

Порівнюючи ці дані з жовтневим опитуванням, слід зазначити, що першу категорію обрали менша кількість людей. Тоді вона становила 23,2%. В цей же час, 34,3% українців вважали можливість революції як мінімальну. Інша частина людей – 19,9%, обрали варіант «можлива, але не зараз». 13,6% вважають, що революція може трапитись у найближчі місяці.

Загалом опитано 1625 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії ACTIVE GROUP розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

Комментарии закрыты.