Одесити оцінили можливості пікетів проти президента та Верховної ради

Більша частина мешканців Одеси – 37,4%, не готові вийти на протести проти центральної влади України. Про це стало відомо в результаті опитування, проведеного з 4 по 12 грудня Центром досліджень та комунікації ACTIVE GORUP.

В рамках проекту «Одеський омнібус», було оцінено готовність одеситів вийти на мітинги проти центральної влади. Серед варіантів були такі, як «готовий в будь-який момент», «швидше готовий», «швидше не готовий», «не готовий» та «важко відповісти».

Варіант «готовий в будь-який момент» обрали 11,4% опитаних. «Швидше готовий» обрали 23,4% громадян. В той же час, 15,2% одеситів обрали «швидше не готовий». Не готові вийти на мітинги 27,4% респондентів.

Також слід зазначити, що 12,6% не змогли відповісти на питання.

Порівнюючи ці дані з жовтневим опитуванням, зазначимо, що  перший показник зменшився на 1,3%. Раніше він становив 12,7% одеситів. Другий варіант (швидше готовий) обрали 23,5% громадян. «Швидше не готові» вийти 30% опитуваних. Не готові вийти на мітинги проти центральної влади 28,8% респондентів.

Загалом опитано 1625 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії ACTIVE GROUP розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

Комментарии закрыты.