Одесити змінили думку щодо місцевих депутатів

Середньозважена оцінка роботи депутатів одеської міської ради збільшилася, й тепер становить 3,4 бали. Про це стало відомо в результаті проведення соціологічного опитування, що проводилось з 4 по 12 грудня Центром досліджень та комунікації ACTIVE GROUP.

Жителі міста Одеса оцінювали роботу міської ради за п’ятибальною шкалою, де «один» — мінімальна оцінка, а «п’ять»  — максимальна.

Так, «п’ятірки» місцеві депутати отримали від 1,9% респондентів. На «чотири» їх роботу оцінили 22,4% одеситів. «Три» бали їм виставили 37% громадян, а «двійки» та «одиниці» — 19% та 15% відповідно.

Також слід зазначити, що 4,7% опитаних не змогли відповісти на питання.

Порівнюючи отримані дані із жовтневою статистикою, зазначимо, максимальна оцінка зменшилася. Раніше вона становила 18,6%. На «чотири» їх оцінювало 24,4% опитаних. «Трійки» депутатам  поставили 31,2% одеситів. «Двійки» та «одиниці» поставили 9,6% та 12%.

Водночас слід зазначити, що раніше середньозважена оцінка раніше становила 2,74 бали.

Дослідження відбувались в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1625 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії ACTIVE GROUP розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують

Комментарии закрыты.