Одесити збільшили підтримку діючого мера

Середня оцінка одеського голови Генадія Труханова збільшилася, й тепер становить 3,4 бали. Такий результат демонструє соціологічне опитування, проведене з 4 по 12 грудня Центром досліджень та комунікації ACTIVE GROUP.

Опитування були проведені за замовленням Politeka.net та Znaj.ua.

Одесити оцінювали роботу міського голови за п’ятибальною шкалою, де «один» — мінімальна оцінка, а «п’ять» — максимальна. Так, цей показник став для нього рекордним. Найбільшою оцінкою містяни нагородили мера в червні – тоді він складав 3,06 бали. В серпні цей показник був на рівні 2,74 балів, а в жовтні – 2,81 бал.

Так, «відмінно» йому поставили 25,5% респондентів, що на 21% більше за жовтневий показник. «Четвірку» йому поставили 23,8% одеситів. Цей показник, у порівнянні с жовтнем, зменшився на 11,5%. В той же час, 24,2% опитаних вважають, що дії Труханова відповідають «Трійці». В жовтні цей варіант відповіді обрали 10,9% людей. Оцінки в «два» та «один» бал Труханов отримав від 13,7% й 10,9% відповідно. В попередньому дослідженні вони становили 32,3% та 15,2% від загальної кількості респондентів.

Дослідження відбувались в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1625 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії ACTIVE GROUP розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

Комментарии закрыты.