Одеса на правильному шляху

odesa_иБільше половини одеситів (52,5%) у жовтні вважали, що місто розвивається правильно, що на 13,8% більше від тих жителів, які думали, що розвиток міста невірний (38,7%) – результати щомісячного соціологічного дослідження «Одеський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

У ході опитування одесити відповідали на запитання, чи в правильному напрямку розвивається Одеса. За результатами дослідження 34% жителів Одеси відповіли, що місто розвивається у правильному напрямку. А 18,5% опитаних думали, що «швидше у правильному». Натомість, 25,2% респондентів були переконані, що швидше у неправильному напрямку розвивається Одеса. А 13,5% одеситів вважали, що розвиток міста категорично неправильний. Лише 8,8% жителів не змогли відповісти на це запитання.

Слайд3

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати у серпні (2,7%). Тоді кількість жителів, які вважали, що розвиток міста неправильний була на 2,7% більшою від тих, хто думав, що у правильному. Але вже з серпня ця різниця змінюється (13,8%). Відтак, у жовтні 52,5% одеситів вважали, що розвиток міста правильний, що на 13,8% більше від тих, хто (38,7%) думали, що неправильний.

Слайд4

Польова фаза дослідження відбувалась 29 та 30 жовтня в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1753 респондента. Одесити оцінювали в якому напрямку розвивається місто. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.