На думку третини львів’ян правоохоронці працюють «добре»

поліція львова

У жовтні за діяльність правоохоронних органів 31,1% жителів Львова поставили 4 бали – результати щомісячного соціологічного дослідження «Львівський Омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Львів’яни оцінювали роботу правоохоронців за 5-ти бальною шкалою. Зокрема, результати діяльності міської поліції мають більше позитивних оцінок, ніж негативних. Так, на думку 7,2% жителів міста, правоохоронці працюють на «відмінно». А 34,1% львів’ян переконані, що робота правоохоронних органів заслуговує «трійки». 2 бали поставили 16,4% опитаних. Тільки 8,6% респондентів віддають за працю міської поліції «одиницю».

Слайд12

За оцінкою громадськості у роботі правоохоронців тривалий час зберігається позитивна динаміка. Зокрема, середньозважена оцінка львівських поліцейських у травні була максимально високою – 3,36 балів, до липня вона опустилась до 3,14 балів, але швидко відновила позиції у вересні (3,20). У жовтні оцінка знову падає до 3,12 балів. Однак, зберігає позитивну тенденцію і коливається в межах 3 балів.

Слайд13

Польова фаза дослідження відбувалась 1 та 2 жовтня в рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1721 респондентів. Львів’яни оцінювали роботу правоохоронних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна.  Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

 

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.