На думку третини киян комунальники заслуговують «одиницю»

комунальники

У жовтні більше третини киян (37%) оцінюють роботу комунальних служб на «одиницю» — результати щомісячного соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Кияни оцінювали роботу міської влади та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна. Зокрема незадовільні оцінки поставили: «одиницю» – 37% респондентів, а «двійку» – 24,3% опитаних. На думку 18,8% жителів столиці комунальники працюють на «трійку». Оцінку «добре» поставили 7% киян. А відмінну оцінку – лише 1,3% жителів Києва.

Слайд10

Таким чином, середньозважена оцінка комунальників у жовтні рекордно низька і становила 1,99 бали. Згідно результатів дослідження, у квітні ця оцінка сягала максимальних 2,67 бали, після чого впала у червні до 2,25 балів. До кінця літа оцінка піднялась до 2,63 балів (серпень). І станом на жовтень вона різко знизилась до 1,99 балів.

Слайд5

В той же час, оцінюючи роботу Віталія Кличка у жовтні, мінімальний бал очільнику столиці поставили 10,8% опитаних. На думку 29,7% киян Віталій Кличко працює на «двійку». «Трійку» поставили 14,8% респондентів. В той час як 37,5% жителів столиці переконані, що очільник Києва працює «добре». І 5 балів поставили тільки 5% киян.

Отже, середньозважена оцінка Віталія Кличка у жовтні становила 2,96 балів. Хоча у червні ця оцінка була нижчою – 2,52 балів. Але за період літа оцінка столичного очільника відновила позитивну тенденцію – 2,77 балів у серпні. І тепер у жовтні дорівнює 2,96 балів.

Слайд8

Натомість оцінки міських депутатів нижчі, ніж у очільника столиці. Середньозважена оцінка міських обранців у жовтні становила 2,58 бали. Хоча у червні ця оцінка була найнижчою – 1,98 бали. За літо оцінка зросла до 2,45 у серпні. У вересні вона впала до 2,36 балів, а у жовтні відновила позитивну тенденцію піднявшись до 2,58 балів.

При цьому тільки 4,5% киян оцінили обранців міської ради на «відмінно». На думку 18,3% опитаних депутати Київської РДА працюють «добре». Майже третина жителів (31,1%) переконані, що столичні обранці заслуговують «трійки». Незадовільну оцінку поставили 17,8% респондентів. І майже чверть киян (24,8%) щедра на «одиниці».

Польова фаза дослідження відбувалась 19 та 20 жовтня в рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1745 респондентів. Кияни  оцінювали роботу міської влади та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна.  Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.