На думку більшості мешканців Харкова, їх місто розвивається «правильно»

rgsg_3Понад дві третини мешканців Харкова (67,5%) вважають, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Харківський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Слайд3 З’ясувалось, що 34,9% мешканців Харкова переконані у правильності напряму розвитку їх міста. Ще 32,6% містян вважають напрям розвитку «швидше правильним». З іншого боку, 15% харків’ян певні, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямі, а 7,3% – що «категорично в неправильному». 10,2% респондентів не визначились із відповіддю.

Кількість позитивно оцінивших напрям розвитку Харкова стає дедалі менше. У червні оптимістів було на 48,5% ніж інакодумців, а вже у серпні ця різниця зменшилась до 45%. Цей показник є рекордно низьким за весь період дослідження.

Слайд4Дослідження відбувалось з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.