Напрямок розвитку мегаполісів України в здебільшому позитивний

Без названия

60,5% опитаних мешканців мегаполісів оцінили напрямок розвитку своїх міст позитивно – такі дані щомісячного соціологічного дослідження жителів Києва, Харкова, Львова, Дніпра та Одеси, яке провела дослідницька компанія «Active Group» у рамках проекту «Міських омнібусів» у серпні 2017 року.

У ході дослідження мешканцям п’яти мегаполісів України пропонувалось відповісти на запитання: «Як ви вважаєте, чи у правильному напрямку розвивається ваше місто?».

Найвищий результат, як і зазвичай, у Львові. В цьому місті підтримуючих розвиток 71,1%, у той час як 18,3% впевнені, що місто розвивається “неправильно”.

Слайд4 У Харкові високий рівень підтримки розвитку міста залишається незмінним. 67,5% харків’ян декларують, що їх місто розвивається «в правильному напрямку», а решта 22,3% – що «в неправильному».

Більшість мешканців Дніпра (66,3%) оцінили розвиток свого міста позитивним, а інші 20% – ні.

Дещо менше підтримуючих серед одеситів. У Одесі напрямок розвитку міста підтримали 63,2% мешканців проти 27,6% інакодумців.

Найменший показник серед досліджуваних міст має Київ. Адже там лише 51,7% киян підтримали напрямок розвитку столиці, у той час як інші 41,4% переконані в іншому.

У серпні рекордна кількість мешканців Києва (51,6%) та Дніпра (66,3%) визначили розвиток своїх міст «позитивним». У столиці України ця позначка збільшується впродовж двох місяців, а у Дніпрі поступовий ріст частки підтримуючих відбувається вже протягом чотирьох місяців.

Щодо Львова, Харкова та Одеси, то там кількість невдоволених розвитком міста постійно зростає, тому середній показник постійно знижується.

Слайд5У мегаполісах варіанти відповіді “в правильному” та “швидше в правильному” обрали 30,8% та 29,7% опитаних відповідно. Вважають напрямок “швидше неправильним” 18,2% респондентів, а “категорично неправильним” – 11,9%. Не можуть визначити напрям розвитку свого міста 9,2% мешканців.

Дослідження проводиться щомісяця у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті щомісяця опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.