Найвище роботу правоохоронних органів оцінюють у Дніпрі та Львові

567x378Дніпровські та львівські правоохоронні органи отримали найбільше високих оцінок від містян – такі дані щомісячного соціологічного дослідження жителів Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та Львова, яке провела дослідницька компанія «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус».

У ході опитування мешканцям цих міст пропонувалось оцінити роботу їх правоохоронних органів за п’ятибальною шкалою, в якій 1 – мінімальна оцінка, а 5 – максимальна.

zag 04 prav gr Мешканці Дніпра поставили своїм правоохоронцям 3,3 бали, а львів’яни – 2,8 бали. На третьому місці у рейтингу, з невеликим відривом від львівських, одеські правоохоронні органи (2,8 бали). Четвертими і п’ятими виявились, також з невеликою різницею, правоохоронці Харкова (2,6 бали) та Києва (2,6 бали).

zag 04 pravЗ приходом весни, середньозважена оцінка правоохоронних служб чотирьох з п’яти досліджуваних міст (окрім Львова) почала досить стрімко зростати. У цьому аспекті лідером дослідження є Одеса, чий результат не можна не відзначити.

За весінній період її правоохоронці не лише змогли підняти свою середню оцінку з 2,1 до 2,8 балів, але й отримати другий найвищий результат серед раніше зафіксованих. І це враховуючи, що всього за два місяці до цього їх середня оцінка була рекордно низькою. Приблизно таку ж картину продемонстрували харківські правоохоронці: з 2,2 балів у лютому, що було абсолютним антирекордом для них, вони піднялись до 2,6 балів у квітні).

Аналізуючи дані дослідження також стало відомо, що мешканці цих міст відносно однаково ставлять оцінки правоохоронцям, без певної особливої вікової тенденії.
Наприклад, на «трійку» правоохоронні служби оцінюють всі п’ять вікових категорій у межах коридору від 30,3% до 32,2%.

Ще однією цікавою особливістю є те, що молодші вікові категорії опитаних дещо менше обирають варіант відповіді «важко відповісти». Якщо бути точнішим, то відсоток респондентів у віці 18-29, що не визначились із власними оцінками, складає 1,5%. Цей же показник серед містян у віці 40-49 становить вже 3,5%, а серед опитаних віком старше 60 – 6%.

Дослідження проводиться щомісяця у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті щомісяця опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.