Найбільш позитивні інтернет-ЗМІ України

detail_9c113e099a0c6ab0c24be62f06c7b48b У березні 2017 року найбільш позитивними виявились інтернет-ЗМІ Житомирської області. Найбільш «депресивними» – онлайн-медіа на контрольованій Україною частині Донецької та Луганської областей, а також у анексованому Російською Федерацією Криму. Такі дані контент-аналізу, проведеного компанією «Active Group».
aУ рамках дослідження всі публікації 10-15 найбільш відвідуваних інтернет-ЗМІ кожної області України аналізувались на предмет наявності в них слів, які несуть позитивне та негативне емоційне навантаження.

З’ясувалось, що найбільше слів із негативними значеннями використовують онлайн-медіа Донецької області. Там перевищення кількості негативних слів над позитивними виявилось найбільшим (на 1,3% від загальної кількості слів, використаних у статтях). Для зручності сприйняття цей показник було взято за -10 балів. На другому місці – Луганська область (майже -9 балів) і окупований Крим (-7,9 балів). Найбільш «позитивною» виявилась Житомирська область, яка отримала за цією шкалою +3 бали.

bЗагалом кількість позитивних слів перевищила кількість негативних у інтернет-ЗМІ шести областей: Житомирської, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Черкаської та Полтавської.

При цьому національні онлайн-медіа створюють більш негативний емоційний фон, аніж місцеві з усіх регіонів за виключенням Херсонської, Донецької, Луганської областей та анексованого Криму.

Довідка:

Всі оновлення 10-15 найпопулярніших інтернет-ЗМІ кожної області та 27 загальнонаціональних онлайн-медіа збирались щогодини протягом березня за допомогою спеціально розробленого «Active Group» інформаційно-аналітичного комплексу. Всього було оброблено півтора гігабайти текстових матеріалів загальною кількістю понад 300 тисяч.

Комментарии закрыты.