Мешканці Харкова та Одеси найбільше підтримують легалізацію легких наркотичних речовин

marijuana

Харків’яни та одесити найбільше хочуть легалізації легких наркотичних речовин – такі дані соціологічного дослідження, проведеного у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі центром досліджень та комунікацій «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус» у травні 2017 року.

Мешканці п’яти мегаполісів України давали відповіді на запитання «Чи підтримуєте ви легалізацію легких наркотичних речовин?».

З’ясувалось, що першим за рівнем підтримки легалізації легких наркотичних речовин став Харків. 7% харків’ян «повністю підтримують» і 11,7% «скоріше підтримують», а 17,5% та 62,4% – «скоріше не підтримують» та «повністю не підтримують» таку ініціативу відповідно.

nark 04

Одеса на другому місці. Там 7,3% «повністю підтримують», а 12,3% «скоріше підтримують» легалізацію легких наркотиків. Варіанти відповіді «скоріше не підтримую» і «повністю не підтримую» обрали 16,6% та 61,5% одеситів відповідно.

На третьому місці опинився Дніпро, де 6% «повністю підтримують», а 7% «скоріше підтримують». У той же час 15,8% опитаних дніпрян «скоріше не підтримують», а 62% «повністю не підтримують» цю ініциативу.

Київ посів четверте місце. Там 7% «повністю підтримують», а 11,7% обрали варіант відповіді «скоріше підтримую». Проти такої ініціативи висловились 17,5% киян, що «скоріше не підтримують», та 62,4% які відповіли «повністю не підтримую».

Найменше легалізації легких наркотичних речовин хочуть львів’яни. Хоча 6,9% сказали, що «повністю підтримують», а 11,6% що «скоріше підтримують», 24,4% відповіли «скоріше не підтримую», а 56,6% опитаних мешканців Львова не пітримали таку ідею повністю. 

Дослідження проводилось у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі у рамках щомісячного проекту «Міський омнібус». В кожному місті опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідкa

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.