Лідерами за готовністю до протестів залишаються Дніпро та Львів

369092148

У Дніпрі та Львові кількість тих, хто декларує готовність до протестів, перевищує кількість тих, хто декларує НЕготвність на 15,2 і 14,5% відповідно. Такі дані щомісячного опитування мешканців Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та Львова, яке проводить дослідницька компанія «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус».

12protНайменш готовими до протестів виявились одесити. В «морській столиці» кількість «НЕ готових до протестів» перевищила кількість «готових до протестів» на 43,8%. У Києві ця різниця склала 22,9%, а у Харкові – 17,6%. Причому у лютому в усіх п’яти містах декларування готовності до протестів знизилось у порівнянні із січневим дослідженням.

У той же час навіть у найменш готовій до протестів Одесі, на запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» відповідь «готовий в будь-який момент» надали 12,8%, а «Швидше готовий» – 13,2%. У найрадикальнішому Дніпрі «готових вийти» виявилось 26,9%, а «швидше готових» – 26,5%.

12ochПопри зменшення кількості тих, хто готовий до протестів, у Львові, Харкові та Одесі рівень очікування революції помітно зріс. У Харкові та Києві очікування  знизились, проте залишається високими. Відповідаючи на запитання «Як ви оцінюєте імовірність революції в Україні?», відповідь «Може трапитись в будь-який момент» у Львові надали 32,1% опитаних, у Харкові – 31,3%, у Дніпрі – 29%, у Києві – 23,1% і в Одесі – 21,1%. В той же час «мінімальною» імовірність революції назвали: в Одесі – 28,9% опитаних, у Харкові – 25,1%, У Києві – 21,9%, у Дніпрі – 15,7% і у Львові – 12,4%

Дослідження проводилось щомісяця у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті щомісяця опитано не менше 1550 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.