Львів’яни оцінили діяльність Садового

садовийСередня оцінка львів’янами діяльності міського голови Андрія Садового становить 3,14 бали – такі результати щомісячного дослідження «Львівський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у січні 2017 року.

Мешканцям Львова пропонувалось оцінити діяльність міського голови за п’ятибальною шкалою, в якій «один» – мінімальна оцінка, а «п’ять» – максимальна.

Січнева відмітка майже повторила минуломісячний результат (3,16). До цього середньозважена оцінка поступово збільшувалась, починаючи з жовтневого показника в 2,78 бали. Протягом року найвищий результат був зафіксований у травні (3,50).

«П’ятірки» меру поставили 5,1% мешканців Львова, а «четвірки» – 17,8%. Майже третина львів’ян (30,3%) оцінили діяльність міського голови на «трійку». «Двійку» Андрію Садовому поставили 21,8% респондентів. На думку 23,6% львів’ян, діяльність мера Львова заслуговує «одиниці». 1,4% респондентів не визначились із власними оцінками.

Дослідження відбувалось 14-15 січня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.