Львівські правоохоронці працюють на «трійку»

У вересні середній бал за роботу правоохоронних органів Львова зменшується із 3,1 балів у липні до 3,0 у вересні. Разом із тим, показник «п’ятірок» у анкетах соціологічного дослідження збільшився із 11,2% у липні до 13,1% у вересні, – результати щомісячного соціологічного дослідження «Львівський омнібус», яке проводить Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

пол1У перший осінній місяць кількість жителів Львова, які оцінюють роботу місцевих правоохоронних органів на 5 балів, дещо збільшилася порівняно із попереднім дослідженням. Так, у вересні 13,1% львів’ян поставили 5 балів за роботу правоохоронців Львова, у липні аналогічний показник був на рівні 11,2%.

На думку 31,2% респондентів, правоохоронці справляються із своїми обов’язками на 4 бали. Зазначимо, що для даної оцінки спостерігається негативна динаміка. У травні 40,3% львів’ян оцінювали роботу львівських правоохоронців на 4 бали, у липні – 34,5%, а вже у вересні – 31,2%.

Чверть (24,4%) жителів Львова переконані, що правоохоронні органи у їх місті працюють на 3 бали. У той самий час 12,3% опитаних виставили 2 бали правоохоронцям за роботу, а 13% — 1 бал. Нагадаємо, у липні аналогічні показники дорівнювали 9,3% та 16,6% відповідно.

Середня оцінка правоохоронних органів Львова у вересні досягла 3 балів. Такий результат продовжив негативну динаміку для правоохоронців Львова, які втрачають середній бал за свою роботу, починаючи із травня. Нагадуємо,  що у травні середній бал за роботу правоохоронних органів Львова дорівнював 3,4 балів, у липні – 3,1, а вже у вересні – 3,0.

3 та 4 вересня 1834 респонденти мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати своє ставлення до правоохоронців, оцінивши їх роботу за п’ятибальною системою. Польова фаза дослідження проводилась у Львові компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Львівський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Довідка:

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.