Кількість киян, які вважають неправильним напрям розвитку їх міста, зросла

nochnoj-obshhestvennyj-transport-kievУ травні відсоток мешканців столиці, які вважають напрям розвитку Києва неправильним, збільшився до 49,8% – такі результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 року.

Оцінюючи напрям, у якому розвивається Київ, 18,2% респондентів обрали відповідь «в правильному», а 26,6% – надали перевагу варіантові «швидше в правильному». З іншого боку, 26,2% жителів столиці відповіли, що розвиток їх міста відбувається «швидше в неправильному» напрямі. Кількість тих містян, які вважають, що Київ розвивається «категорично неправильно», становить 22,6%. Крім цього, 6,5% не визначились із відповіддю.

kiev 06 mistНа думку політичного аналітика «Active Group» Дмитра Гаврилюка, червневе опитування киян продемонструвало, що попри активну роботу мерії з підготовки міста до проведення пісенного конкурсу «Євробачення», мешканці міста не задоволені динамікою та якістю розвитку міста. Вочевидь тенденція до збільшення кількості негативних оцінок розвитку столиці її мешканцями буде зростати, якщо місцева влада не вдасться до низки заходів. По-перше, необхідно активізувати роботу над покращенням інфраструктури, соціального забезпечення тощо. По-друге, варто продемонструвати зацікавленість у системній комунікації з киянами та роз’яснювати свої публічні кроки задля розвитку міста.

kiev 06 mist grРазом із тим, одна п’ята частина киян все ж позитивно оцінює вектор розвитку, який обрала для міста команда нинішнього мера Віталія Кличка. За умов якісного менеджменту, мінімізації соціального популізму та обмеження особистого піару мера Кличка – відсоток респондентів, які оцінюють розвиток міста в правильному напрямі, зросте. Або принаймні призупиниться зростання кількості тих, хто категорично не задоволений напрямом розвитку міста.

Дослідження відбувалось з 3 по 4 червня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.