Кожен другий киянин позитивно оцінює розвиток свого міста

7291 Кожен другий опитаний мешканець Києва певен, що його місто розвивається в правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Слайд3Оцінюючи як саме розвивається Київ, 24,4% респондентів обрали відповідь «в правильному» напрямку, а 27,3% – «швидше в правильному». З іншого боку, 23,2% жителів столиці відповіли, що розвиток їх міста відбувається «швидше в неправильному» напрямі. Кількість містян, які вважають, що Київ розвивається «категорично неправильно», становить 18,2%. Крім цього, 7% не визначились із відповіддю.

Серпневі показники є рекордними. Кількість позитивно оцінивших розвиток Києва ще у червні була 44,8%, а нині вона сягнула рекордних 51,6%.

Слайд4Дослідження відбувалось з 19 по 20 серпня у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.