Київ розвивається неправильно – думка громадськості

ukraina_kiev_sofiyskaya1_729x547

Майже половина киян (48,1%) вважають, що Київ у жовтні розвивається неправильно – результати щомісячного соціологічного дослідження «Київський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

На запитання, чи в правильному напрямку розвивається місто, тільки 18,6% киян вважають, що Київ розвивається правильно. 22,6% жителів відповіли, що «швидше у правильному». Натомість, швидше в неправильному напрямку розвивається місто на думку 27,2% опитаних. А категорично неправильний розвиток столиці оцінюють 20,9% киян. Не змогли відповісти на це запитання 10,8% респондентів.

Слайд3

Отже бачимо, що на думку 48,1% киян місто розвивається неправильно, що на 6,9% менше від тих, хто думає, що у правильному (41,2%).

Різниця між позитивними і негативними оцінками почала зменшуватись ще в червні і становила тоді 3,7%, а у серпні досягла рекордно низького показника – 28,2%.

Слайд4

Польова фаза дослідження відбувалась 19 та 20 жовтня в рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1745 респондентів. Кияни оцінювали в якому напрямку розвивається місто. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.