Кияни не підтримали подорожання алкоголю

киев  Більшість мешканців Києва (50,2%) не підтримують збільшення цін на алкогольні напої – данні грудневого дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group».

  В ході опитування з’ясувалось, що на запитання, чи підтримуєте ви збільшення цін на алкогольні напої, більшість жителів Києва (50,2%) відповіли «ні». З них 20,8% «швидше не підтримують», а «категорично проти» – 29,4%. Інша частина киян (36%)  підтримують збільшення цін на алкогольні напої. Їх на 14,2% менше від тих, хто таку політику не підтримав. Відтак, «Повністю підтримують» збільшення цін на спиртне 21,8% респондентів, а 14,2% – «швидше підтримують». 13,9% не змогли визначитись з відповіддю.

  Дослідження відбувалось в грудні в рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1695  респондентів. Кияни відповідали на найбільш актульні питання що стосуються розвитку Києва. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

    Довідка

 Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався в червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

  В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.