Значна кількість харків’ян декларує неготовність до протестів

Харків-УкраїнаПонад половина опитаних харків’ян (60,2%) стверджує, що вони не готові виходити на протести — такі результати соціологічного дослідження «Харківський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Слайд13На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 11,6% мешканців Харкова відповіли, що «готові в будь-який момент», а 18,7% – що «швидше готові». Натомість 25,3% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка харків’ян (34,9%) «не готові» взагалі. 9,4% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Слайд14 Рівень протесних настроїв почав зменшуватись з червня. Тоді частка тих, хто висловив неготовність протестувати, становила 43,9%. Вже у серпні таких респондентів було 60,2%.

Щодо очікування революції мешканцями Харкова,  більшість опитаних (52,4%) вважає, що революція Слайд15відбудеться нескоро. З них 23,5% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 28,9% – що ймовірність революції «мінімальна». Інша частина харків’ян (32,7%) певні, що революція в Україні може розпочатись найближчим часом. З них 15% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 17,7% – що «може трапитись у найближчі місяці». 14,9% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

У липні кількість очікуючих революцію нескоро була 47,1%, а вже у серпні таких опитаних 52,4%.

Слайд16Дослідження відбувалось з 12 по 13 серпня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.