Діяльність міської влади Харкова і Києва демонструє позитивну динаміку

1465826800__SK_0637Такі дані щомісячного опитування мешканців Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та Львова, яке проводить дослідницька компанія «Active Group» у рамках проекту «Міський омнібус».

Під час опитування мешканцям цих міст пропонувалось оцінити роботу їх міських голів, депутатів міських рад та комунальні служби за п’ятибальною шкалою, в якій 1 – мінімальна оцінка, а 5 – максимальна.

zag mer 04Згідно із результатами дослідження, найбільше зростання протягом весни продемонструвала оцінка міського голови Києва Віталія Кличко, середньозважене значення якої у лютому складало 2,3 бали, а у квітні досягло 2,7 балів. Найбільше зниження  зафіксовано у міського голови Львова. Якщо у грудні оцінка Андрія Садового складала 3,2 бали, то у квітні вона впала до 2,8 балів. Окрім Кличка, лише мер Дніпра Борис Філатов отримав оцінку, що демонструє стабільне зростання (з січня).

Загальний рейтинг є наступним: мер Харкова отримав 3,7 бали, міський голова Одеси 3,3 бали, мер Дніпра 3,2 бали, міський голова Львова 2,8 бали, і 2,7 бали у мера Києва.

zag dep 04Цікавою є ситуація у Львові. Його мешканці невдоволені міською владою вже протягом більш як чотирьох місяців поспіль. Оцінка мера Львова Андрія Садового (2,8 бали) на передостанньому (четвертому) місці, так само, як і оцінка депутатів міської ради (2,3 бали). Львівські комунальники отримали рекордно низьку оцінку (2,4 бали) і опинились на останньому, п’ятому місці.

В Харкові, наприклад, ситуація дещо інша. Оцінка харківського мера Геннадія Кернеса, що регулярно є найвищою серед п’яти міських голів мегаполісів України, у квітні майже не змінилась (3,7 бали). А от оцінки діяльності депутатів міської ради та комунальних служб Харкова далеко не завжди демонструють найвищі показники. Більш того, у лютому обидві ці оцінки відзначились антирекордами. А вже у весінній період харківські комунальники та міські депутати не лише продемонстрували один з найвищих своїх результатів, але й опинились на перших місцях серед п’яти досліджуваних міст. Міська влада Києва у всіх трьох сферах демонструє впевнений ріст впродовж останніх трьох місяців.

zag kom 04Депутати міських рад Одеси і Дніпра отримали 2,6 та 2,5 бали відповідно. Комунальні служби Одеси, Києва та Дніпра також отримали практично однакові оцінки у діапазоні від 2,5 до 2,6 балів.

Дослідження проводиться щомісяця у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі у рамках проекту «Міський омнібус». В кожному місті щомісяця опитано не менше 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,5%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.