Дніпрян, які декларують готовність протестувати, стає все більше

DSC_3011Впродовж літнього періоду кількість дніпрян, що висловили готовність протестувати проти центральної влади, зросла на 6,3%. У серпні 41,9% опитаних мешканців Дніпра відповіли, що вони готові виходити на протести, хоча ще в червні їх кількість становила 35,6%. – такі результати соціологічного дослідження «Дніпровский омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group».

Рівень протестних настроїв почав зростати з червня. Тоді кількість тих, хто не готовий протестувати перевищила кількість неготових на 15,5%. А у серпні ситуація змінилась, і саме готових протестувати стало більше на 2,2%. Таким чином, протестні настрої підвищились на 17,7% за літній період цього року.
Слайд13Готових до революції у Дніпрі  – 41,9%. З них 21,1% опитаних «швидше готові» протестувати, а ще частка (20,8%) дніпрян «готові в будь-який момент». З іншого боку, на запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 26,3% мешканців Дніпра відповіли, що «не готові», а 13,4% – що «швидше не готові». 18,4% респондентів не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

Слайд14Щодо очікування революції, то 38,2% опитаних мешканців Дніпра певні, що революція розпочнеться нескоро. З них 17,5% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 20,8% – що така ймовірність «мінімальна». Інша частка дніпрян (38%) вважає, що революція в Україні може відбутись найближчим часом. З них 27,3% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 10,7% – що «може трапитись у найближчі місяці». 23,7% не змогли визначитись із революційними очікуваннями.
Слайд15Рівень очікування революції почав зменшуватись із червня. Тоді кількість тих, хто очікує революцію в Україні найближчим часом перевищувала частку тих, хто вважає її імовірність мінімальною, на 28,4%. У серпні цей розрив зменшився до 0,3%. Тож можна сказати, що революцію мешканці Дніпра очікують все менше.
Слайд16Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.
Довідка   
Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами дослідження можна познайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.