Дніпряни визначили політичних фаворитів

    На думку більшості мешканців Дніпра, найбільш корисною з відомих дніпрян для міста була діяльність Бориса Філатова (55,7%). Такі результати соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

   Так, на думку опитаних мешканців Дніпра, найбільше користі для свого міста приносить міський голова Борис Філатов (55,7%). Друге місце отримав Олександр Вілкул, з показником  30,1%, а на третьому – Ігор Коломойський (21,4%). Частина респондентів (10,1%)  не змогли відповісти на це запитання.

На запитання, про діяльність яких політичних партій знають дніпряни, відповіли таким чином: Українське Об’єднання Патріотів «УКРОП» (76,7%) отримали перше місце, на другому «Правий Сектор» (60,3%),  а на третьому – БПП Солідарність (59,1%). Слід зазначити, що наступні позиції в рейтингу відомості жителі Дніпра визначили з невеликим відривом. Так, далі в списку опинились такі: Об’єднання Самопоміч (57,1%), ВО «Батьківщина» (56,6%), «Відродження» (55,5%), Радикальна Партія О. Ляшка (54,0%).

  Щодо підтримки політичних партій мешканцями Дніпра, то якби вибори до Верховної Ради відбулися б в грудні, найбільший результат отримало б Українське Об’єднання патріотів «УКРОП» (25,6%). На другому  та третьому місці опинились би партії «Відродження» (8,9%), та Опозиційний Блок (7,1%). Не змогли дати відповідь на це запитання 15,0% опитаних дніпрян.

Польова фаза дослідження відбувалась 10 та 11 грудня в рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1695 респондентів. Дніпряни визначили найбільш корисних діячів свого міста, а також провідні політичні партії. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

   Довідка

 Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

  В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.