Дві третини мешканців Харкова впевнені, що їх місто на правильному шляху

kharkovПонад дві третини харків’ян (68,3%) вважає, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати щомісячного дослідження «Харківський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у квітні 2017р.

mist 04 hrЗ’ясувалось, що 32,1% мешканців Харкова переконані, що розвиток міста відбувається у правильному напрямку, а 36,2% – що «швидше у правильному». З іншого боку, 13,1% харків’ян відповіли, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямі». 6,7% обрали відповідь  «категорично в неправильному». 11,9% респондентів не змогли визначитись.

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала знижуватись із лютого, коли вона склала 62,4%. За підсумками квітневого опитування цей показник знизився до рекордної позначки у 48,5%.

mist 04 gr hr  Дослідження відбувалось з 8 по 9 квітня у рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1685 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

 

Комментарии закрыты.