Дві третини дніпрян позитивно оцінили напрям розвитку свого міста

88390797-1

Дві третини опитаних мешканців Дніпра (66,3%) певні, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 р.

Слайд3Стало відомо, що на думку 32,9% дніпрян, розвиток їх міста відбувається у «правильному напрямку», а ще для 33,4% – що «швидше у правильному». З іншого боку, 14,1% респондентів певні, що Дніпро рухається «швидше неправильним» шляхом, у той час як   5,9% вважають його «категорично неправильним». 13,7% опитаних не визначились із відповіддю.

Перевага кількості позитивних відповідей над негативними зростає вже понад п’ять місяців. У серпні ж різниця між тими, хто оцінив розвиток Дніпра позитивно та їх інакодумцями, сягнула рекордні 46,3%.

Слайд4На думку аналітика та координатора проектів компанії Active Group Віталія Шедловського, така ситуація зумовлена, перш за все профессійними діями місцевої влади. Досить вдала ліквідація масштабних пожеж навколо Дніпра, чимала кількість турнірів, змагань, фестивалів та інших заходів змогли затьмарити провал 9 травня, негативні настрої від літнього підвищення цін на електроенергію і регулярні відключення води та світла в місті.

Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1660 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу. З результатами дослідження можна познайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.