Геннадій Кернес працює «добре»

кернес

Майже половина харків’ян (48,8%) поставили у жовтні за діяльність міського очільника Харкова 4 бали – результати щомісячного соціологічного дослідження «Харківський Омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group».

Харків’яни оцінювали діяльність міського голови, міських депутатів та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де 1 – мінімальна оцінка, а 5 – максимальна.

Слайд5

Відповідаючи на запитання, максимальну оцінку Геннадію Кернесу поставили тільки 6,4% жителів Харкова. На думку 20,2% харків’ян діяльність міського очільника заслуговує «трійки». 19,5% жителів міста переконані, що міський голова – «двієчник». І лише 3,4% респондентів поставили «одиницю».

Слайд6

Таким чином, середньозважена оцінка роботи Кернеса у жовтні становить 3,36 балів. Це рекордно-низький показник порівняно з попередніми місяцями. Так, від червня (3,69) по серпень оцінка піднімалась до максимальних 3,88 балів. Але за три місяці різко впала до 3,36 балів у жовтні.

Слайд7

 

На відміну від оцінки міського голови, середньозважена оцінка місцевих обранців набрала максимальної висоти і станом на жовтень становить 3,83 бали. Хоча півроку тому ця оцінка коливалась в межах 2,9 у травні, піднялась до 3,04 у серпні, а у вересні опустилась до рекордно низького показника – 2,79 бали.

Слайд8

 

Щодо оцінок у жовтні, майже третина (30,9%) харків’ян вважають, що місцеві депутати працюють на «відмінно». 4 бали за роботу міської ради поставили 34,6% жителів міста. 23,7% опитаних переконані, що міські обранці працюють на «трійку». На думку 7,5% харківські депутати – «двієчники». Лише 3% респондентів поставили їм 1 бал.

Оцінка роботи комунальників коливається подібно до оцінки депутатів міської ради.

Слайд10

Так, середньозважена оцінка комунальників після тривалого коливання в межах  2,05 — 2,07 у квітні — вересні, стрімко піднялася у жовтні до 3,4 бали.

Причому максимальну оцінку поставили 14,2% опитаних. На думку 31,6% жителів Харкова комунальники працюють на «четвірку». Більше третини (36,1%) харків’ян переконані, що робота комунальних служб заслуговує «трійки». 2 бали поставили 10,8%. І тільки 5,2% респондентів віддали за працю комунальників 1 бал.

Польова фаза дослідження відбувалась 1 та 2 жовтня в рамках проекту «Харківський омнібус». Загалом опитано 1792 респондента. Харків’яни оцінювали роботу міської влади та комунальних служб за 5-ти бальною шкалою, де «1» — мінімальна оцінка, а «5» — максимальна.  Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

 

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.