Все менше одеситів оцінюють напрям розвитку свого міста як правильний

11001463,2% мешканців Одеси вважають, що їх місто розвивається у правильному напрямку, що на 7% менше ніж минулого місяця – такі результати соціологічного дослідження «Одеський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у серпні 2017 року.

Слайд3 Оцінюючи напрямок розвитку свого міста, 33,5% одеситів переконані, що він відбувається «в правильному напрямку», а 29,7% – що «швидше у правильному». З іншого боку, 17% опитаних вважають, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямку, а 10,6% – що «категорично в неправильному». 9,2% респондентів не визначились із відповіддю.

У квітні рекордна кількість мешканців оцінили напрям розвитку Одеси позитивно (73%). Після цього частка вдоволених з кожним дослідженням зменшувалась, і вже у серпні вона становила 63,2%. Тобто за період чотирьох місяців кількість задоволених розвитком свого міста зменшилась на 10%.

Слайд4Дослідження відбувалось з 5 по 6 серпня у рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.