Більшість одеситів вважають, що місто розвивається у вірному напрямку

Частина одеситів — 35,8%, вважають, що місто розвивається у правильному напрямку. Категорію «швидше в правильному» обрали 23,5% опитаних. Такі результати стали відомі в результаті соціологічного опитування, проведеного з 4 по 12 грудня Центром досліджень та комунікації ACTIVE GORUP.

Варіант «Категорично в не правильному» обрали 11,5% населення Одеси, а «швидше в не правильному»  обрали 20,4% респондентів.

Порівнюючи отримані дані із жовтневим опитуванням, то перший показник виріс на 1,8%. Тоді впевненими були лише 34% одеситів.

Другий показник (швидше в правильному) збільшився на цілих 5%. В минулому місяці він складав 18,5% опитаних.

Варіант «категорично в не правильному» обрали 13,5%. Тобто, він зменшився на 2%.

«Швидше в не правильному» обрали 25,2% респондентів, що менше сьогоднішнього показника на 5%.

Ще 8,8% опитаних не змогли відповісти на питання.

Дослідження відбувались в рамках проекту «Одеський омнібус». Загалом опитано 1625 респондента. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують.

В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.