Більшість киян декларує неготовність до протестів

originalПоловина киян (58,2%) стверджує, що вони не готові виходити на протести – такі результати дослідження «Київський омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 року.

prot kРівень протесних настроїв почав знижуватись із листопада. Тоді частка тих, хто висловив неготовність протестувати, перевищила відсоток тих, хто сказав, що готовий виходити на протести, на 21,3%. А в січні цей показник зріс до -22,9%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 39,5% мешканців Києва відповіли, що «готові в будь-який момент», а 18,7% – що «швидше готові». Натомість 23,4% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка киян (11,9%) «не готові» взагалі. 6,4% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

prot gr k

Щодо очікування революції мешканцями Києва, то частка опитаних (40,3%) вважає, що революція може розпочатись найближчим часом. З них 23,1% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 17,2% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка киян (47,1%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 25,2% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 21,9% – що ймовірність революції «мінімальна». 12,6% не змогли визначити власні революційні очікування.

rev kРізниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати із листопада (-4,2%). В січні цей показник склав -6,8%.

Дослідження відбувалось 25 по 26 лютого у рамках проекту «Київський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані саме компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.