Більшість дніпрян вважає, що їх місто розвивається правильно

Image result for днепрПонад половина мешканців Дніпра (58,7%) вважає, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Дніпровський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у лютому 2017 р.

misto dnЗ’ясувалось, що 25,5% дніпрян переконані, що розвиток їх міста відбувається у правильному напрямку, а 33,2% – що «швидше у правильному». На противагу, 21,6% опитаних відповіли, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямку, а 10,4% – що «категорично в неправильному». 9,3% респондентів не визначились із відповіддю.

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала знижуватись із січня (38,9%). У ході лютневого опитування ця позначка знизилась до рівня 26,7%.

mist dn grДослідження відбувалось з 12 по 13 лютого у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1690 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии закрыты.