Боротьба з корупцією і зловживанням владою поступово підкрадається до людей вищого щаблю 

nasБоротьба з корупцією і зловживанням поступово доходить до людей вищого щаблю – таку думку висловив політичний аналітик та засновник «Active Group» Андрій Єременко під час прямого ефіру телеканалу «112 Україна».

Також він додав, що практично щодня з’являються новини про затримання чергового заступника чи керівника якогось відділу будь якого рівня. Але такі «змагання» між цими відомствами мають досить позитивний результат. Цей процес реально проходить на нищих та середніх ланках, і почався він приблизно рік тому, хоча й досить повільний.

Ловити корупціонерів – один з небагатьох шляхів для великої кількості антикорупційних органів доводити свою необхідність.

Ще однією важливою темою в ефірі був оновлений меморандум про співпрацю з Україною від МВФ. Цей транш швидше за все буде отриманий, відповів пан Андрій, але наголосив на іншій проблемі. Для того щоб підвищити пенсії, потрібно підняти податки. Хоча 300 000 тисяч підприємців вже закрилось через підвищення податкового тиску. З них, за словами податківців, реально працювали приблизно 30-40 тисяч. Це не дивлячись на те, що підняття було відносно невеликим. Тож тиск піднімати не можна, адже підприємці відійдуть «в тінь», але й пенсію підняти через відсутність грошей неможливо. Перш за все, необхідно визначитись що ми будуємо.

Є і позитивна сторона: МВФ даючи цей мільярд дає сигнал для міжнародних кредиторів, що в Україні більш менш нормальний інвестиційний клімат. Відповідно, цей мільярд буде величезним вікном для інших коштів від інвесторів у різні приватні проекти, кредити, підприємства.

На запитання ведучого «чи може ця угода стати останньою для Гонтаревої», політолог відповів, що поки не буде консенсусу щодо наступної кандидатури на цю посаду, то змін на посаді чекати не має сенсу. А кожна посада в Україні – розмінна монета у перемовинах між політичними групами.

На останок ефіру Андрій Єременко додав, що зміна голови НБУ на гривні ніяк не відобразиться. З відео можна ознайомитись за посиланням.

Комментарии закрыты.