Боротьба з корупцією на різних рівнях просувається 

160225Якщо суддя Чаус постане перед судом і йому публічно винесуть вирок, то від цього у виграші буде вся правоохоронна система – таку думку висловив політичний аналітик та засновник «Active Group» Андрій Єременко під час прямого ефіру телеканалу «112 Україна» на початку березня.

Теоретично, суддя Чаус може стати «троянським конем» для когось з політичних сил, фактично – ні. Документи є на всіх, якщо необхідно, тому дані є і без нього.

Цікавим є факт, підкреслює пан Андрій, що при появі такої справи одразу декілька антикорупційних органів намагається приписати до цієї справи. Це приклад того, що єдиний шлях довести свою необхідність це максимально публічно затримувати корупціонерів. Ця конкуренція дуже позитивна для ситуації в цілому.

На запитання «чи подовжать санкції»?, політолог відповів, що коли є кризові явища та політична воля ЄС, то 95% що продовжать.
Більше того, справи проти колишніх представників влади, то вже до кінця березня буде велика пачка гучних справ.

Що стосується теми блокади, то Андрій Єременко відповів: «Компромісного рішення щодо блокади немає, але є одна цікава річ: блокувальники жорстко порушують закон, але замість заарештувати чи дати наказ про їх розгін, Аваков проводить бюрократичну діяльність, просить дозволи. Затримують чомусь тих, хто намагається силою розігнати цю блокаду, зокрема «тітушок». Тому можна зробити висновок, що ця блокада керується з Києва, і лише згодом буде викрито, кого ж саме там немає».

 

Комментарии закрыты.