Андрій Єременко: прецедент із засудженням поліцейського може перекреснути всю реформу поліції

Засновник «Active Group» Андрій Єременко в ефірі телеканалу «112 Україна» висловив думку, що засудження патрульного нової поліції, який убив пасажира BMW, може перекреслити всі сподівання на зміни у правоохоронних органах.

поліціяЕксперт вважає, що зараз перед українцями стоїть глобальне питання, у якій країні ми хочемо жити. Чи йотові ми поважати закон і бути готовими, що його порушника буде покарано? Чи ми все ж таки більше схильні до ігнорування закону і вирішення питань полюбовно? За даними центру досліджень та комунікацій «Active Group», 56,6% киян схвалюють рішучі дії патрульного, тому є надія на те, що кияни все ж таки на боці закону.

Проте факт засудження патрульного змусить задуматися кожного іншого поліцейського, а чи потрібно йому взагалі приймати якісь дії, щоб запобігти жертвам серед мирного населення. Не виключено, що тепер поліція буде дожидатися, коли п’яний утікач сам зіткнеться із перешкодою та зупиниться, не виключено, що із жертвами. Зате тоді поліцейського вже точно не віддадуть під суд. В результаті, ми по факту отримає ту саму стару міліцію, яку намагалися реформувати.

Комментарии закрыты.