Андрій Єременко: парламент не приймає електронне декларування, тому що не хоче здавати своїх

Політичний аналітик та засновник «Active Group» Андрій Єременко в ефірі «5-го каналу» пояснив, чому парламент не зміг після багатьох спроб розглянути законопроект про електронну декларацію майна. Експерт вважає, що це стало наслідком того, що депутати не хочуть підставляти посадовців, на яких тримаються корупційні схеми.

врАндрій Єременко пояснює, що для самих депутатів електронне декларування є не таким страшним. Справа в тому, що багато хто з них ще до отримання мандату став офіційним міліонером, тому у народних обранців залишається багато простору для «пояснення», звідки в них гроші. А от у посадових осіб такої можливості немає, тому народним обранцям доводиться прикривати своїх колег.

На думку експерта, лише два фактори можуть вплинути на парламент у даному питанні: міжнародний тиск і активне втручання громадського сектору. Все буде залежати від того, чи переважить цей тиск небажання депутатів приймати цей закон.

Проте, є ще альтернативний варіант. Андрій Єременко наголошує, що депутати можуть просто затягти час із прийняттям даного закону, аби дати можливість підчистити за собою хвости посадовцям. Вже після цього зробити те, що мали давно зробити.

Комментарии закрыты.