Андрій Єременко: Війна на Донбасі – гачок, який Росія проковтнула та не зможе відпустити

 

160225 Політичний аналітик та засновник «Active Group» Андрій Єременко в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» заявив: «Війна на Донбасі – гачок, який Росія проковтнула та не зможе відпустити».

  Політичний експерт впевнений, що допоки Росія не припинить чинити опір переговорному процесу та порушувати взяті на себе зобов’язання, згідно мінських угод, ескалація конфлікту залишатиметься неможливою. Швидкого варіанту вирішення конфлікту в Україні немає. Єдиний можливий варіант – об’єднатись світовим товариством, зчинити тиск світової спільноти та змусити Росію сісти за стіл переговорів.

  Крім того, роль третьої сторони в цьому конфлікті на деякий час не буде посилюватись. Причиною тому є політичні процеси у країнах західного світу, як-от вибори в США, Франції, Німеччині, референдум у Великій Британії.

  Андрій Єременко переконаний, що істотні зміни в ситуації як на сході України, так і на світовій арені, не відбудуться до весни. Лише наприкінці весни стануться перші помітні прояви політики  нової адміністрації США та готовність ЄС підтримувати Україну.

  На думку політолога, в 2017 році Україна повинна, насамперед, уникати можливості бути втягнутою в нові конфлікти, нарощувати економіку, припинити геноцид підприємців та зростання податків, а також не зменшувати темпи проведення реформ.

Комментарии закрыты.